Ситуація на Південному Сході України

У НАТО підтвердили вторгнення російської армії в Україну

Точна кількість російських солдатів на території України в НАТО ніхто підтвердити не може, але в регіоні фіксують пересування російської армії під прикриттям засобів радіоелектронної боротьби і систем ППО.

Як повідомляє «Укрінформ», така інформація надійшла від командувача Збройними Силами НАТО в Європі генерала Філіпа Брідлава.

«Поки в НАТО не можуть підтвердити точну кількість російських військ на сході України», – прокоментував ситуацію командувач Філіп Брідлав.

Читайте також:  Спецдільниці на Донбасі готові до голосування

За словами американського генерала, протягом останнього часу в НАТО зафіксували появу на сході України систем ППО і засобів радіоелектронної боротьби. На уточнююче запитання від журналістів Філіп Брідлав не надав детальнішої інформації про присутність російських силовиків в Україні, лише зазначивши, що це питання в компетенції розвідувальних органів.

Читайте також:  Ірина Геращенко обурена заявою АП про найманців на Донбасі

«Але, про що ми точно можемо говорити, так це те, що підтримувані російською стороною сили отримали нові можливості, щоб чинити тиск на українських силовиків, що викликає стурбованість», – підсумував Брідлав.

Читайте також:

Коментувати