fbpx
Ситуація на Південному Сході України

«ДНР» і «ЛНР» вимагають свого визнання Києвом

Керівництво самопроголошених Донецької і Луганської народних республік вимагає від Києва свого визнання. Без цього, запевняють вони, ніяких переговорів щодо надання Донбасу якого-небудь статусу бути не може. Про це заявив повноважний представник «ЛНР» на переговорах у Мінську Владислав Дейнего, передає «Інтерфакс».

«Перш ніж говорити про введення в Донбасі особливої ​​економічної зони або будь-якого іншого особливого статусу, необхідно, щоб Київ визнав суб’єктність Донецька і Луганська і висловив готовність до діалогу з нами. Якщо Київ продовжить свою нинішню політику щодо нас, то обговорювати будь-який статус регіону не доводиться», – сказав він.

Владислав Дейнего не виключає, що це питання може бути розглянуто в рамках чергового раунду мінських переговорів. Адже до цього, зазначив він, питання надання особливого статусу Донбасу обговорювалося не раз. Але вести ці розмови до визнання Києвом Донецька і Луганська самостійними сторонами політичного процесу безглуздо, вважає представник «ЛНР».

Читайте також: