Політика

Глава держави визнав, що на Донбасі є ризик “заморожування конфлікту”

Ризик "заморожування конфлікту" на сході України існує, проте влада робить все можливе для недопущення реалізації цього сценарію. Про це під час прес-конференції заявив президент України Петро Порошенко, передає кореспондент http://www.unn.com.ua/www.unn.com.ua/.

 "Щодо "заморожування конфлікту", дійсно, цей ризик існує. І ми робимо все можливе, щоб його не допустити", – сказав він.

Читайте також:  ЦВК визнала обраними вже 84 народних депутатів

 За словами президента, як тільки кордон буде закрито, то ніяких підстав для існування конфлікту на Сході не буде. П. Порошенко додав, що був створений щотижневий штаб, який в тому числі, займається недопущенням реалізації сценарію "замороженого конфлікту" на Донбасі.

 "За настроями, які ми там бачимо, сьогодні ніяких підстав для небезпеки "замороженого конфлікту" не буде", – додав П. Порошенко.

Читайте також:  Безсмертний заявив, що обмін полоненими блокує Росія

 Як повідомляв УНН, конфлікт на сході України розпочався в середині квітня 2014 року, коли озброєні групи проросійських активістів почали захоплювати адмінбудівлі та відділення міліції в містах Донбасу. Українська влада у відповідь заявила про проведення антитерористичної операції із залученням Збройних сил. Поступово протистояння переросло у масштабний військовий конфлікт. Ряд українських політиків називають події на сході України "гібридною війною" Росії проти України.

Читайте також:  Арсен Аваков відкидає звинувачення Порошенка в тому, що поліція працювала на виборах проти нього

 В ООН заявили, що з середини квітня на сході України загинули щонайменше 4317 людей, ще 9921 людей були поранені.

 Джерело: УНН

Читайте також:

Коментувати