fbpx
Політика

ЄС готовий підтримувати реформи в Україні

  Європейська Рада привітала Україну з новим урядом і привітала його рішучість у здійсненні політичних та економічних реформ.

 "Після того, як Європейська комісія здійснила другу виплату в EUR500 млн макрофінансової допомоги, Союз і його країни – члени залишаються готовими до подальшого полегшення і підтримки українського процесу реформ", – написано в схвалених сьогодні висновках Європейської Ради.

Читайте також:  Антиросійські плакати та українські прапори і гасла: в словацькому Михайлівці зустрічали прем’єр-міністра України (ВІДЕО)

 У документі наголошується, що ситуація на сході України продовжує викликати серйозну стурбованість. Лідери країн-членів ЄС нагадали, що напередодні європейська політика невизнання нелегальної анексії Криму і Севастополя була посилена новими санкціями.

 "Європейська Рада готова зробити подальші кроки при необхідності. Всім сторонам, включаючи Росію, слід активно співпрацювати і повністю реалізувати Мінські угоди. Європейська Рада закликає до безперешкодного доступу до місця падіння (малазійського літака – ред.) MH -17 в інтересах триваючого розслідування", – написано у висновках.

Читайте також:  На Закарпатті відбулась робоча зустріч віцепрем'єр-міністрів України та Словаччини: про що домовились чиновники

  Джерело: Інтерфакс-Україна

Читайте також: