fbpx
Політика

Лукашенко хоче від Путіна «ясності щодо Білорусі»

Президент Білорусі Олександр Лукашенко сподівається поговорити з російським лідером Володимиром Путіним і з’ясувати, чого Росія домагається своєю політикою щодо Білорусі. Адже економіка для будь-якої держави – ​​«дуже небезпечний напрям удару», особливо в нинішній ситуації. А Росія своєю поведінкою останнім часом почала утискати сусідню братську державу. Про це Олександр Лукашенко заявив на засіданні Ради безпеки, передає «БЕЛТА».

Читайте також:  Хто шеф рпц кіріл (гундяєв) чи олігарх  костянтин малофєєв та чому папа не бачить "сатанізму" в московській церкві?

«Поведінка сьогодні нашого східного рідного брата не може не насторожувати. Але ми поки не робимо з цього якихось висновків, я в тому числі, до розмови з президентом Росії», – зазначив Президент Білорусі.

Олександр Лукашенко хоче з’ясувати, навіщо потрібна така політика Російської Федерації щодо Білорусі і вже після цього робити якісь висновки. «Ми не драматизуємо ситуацію, ще раз підкреслюю. Ми просто хочемо ясності», – додав білоруський лідер.

Читайте також: