fbpx
Ситуація на Південному Сході України

Батальйон «Дніпро» рішуче налаштований не годувати терористів до звільнення військовополонених, – Семен Семенченко

Народний депутат України від партії «Самопоміч» Семен Семенченко прибув разом зі своїми колегами на місце блокування «гуманітарних вантажів» фонду Ахметова в районі Новоселівки. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

 За його словами, було затримано більше 20 вантажівок, які перевозять як нормальну їжу (макарони, печиво, манну кашу ), так і термобілизну з камуфляжем.

Читайте також:  Іран продемонстрував здатність уражати ракетами Лондон, Париж та Берлін

 Як зазначив Семен Семенченко, бійці батальйону «Дніпро» рішуче налаштовані не годувати терористів доти, доки не будуть відпущені всі військовополонені.

 «На українській території підконтрольній нашій армії: Мар’їнка, Красногорівка і т.д., люди реально голодують і потребують допомоги. Подбайте про них, громадяни благодійники», – підсумував Семен Семенченко. 

Читайте також: