Політика

“Багато переселенців з Донбасу відмовляються працювати”, – директор “Київпастрансу”

У приміщеннях комунального підприємства «Київпастранс» в даний момент проживають сім’ї вимушених переселенців зі сходу України, але працювати ці люди на підприємстві відмовляються. В ході сьогоднішньої прес-конференції з такою заявою виступив генеральний директор комунального підприємства Сергій Майзель, слова якого наводять українські видання.

«Ми пропонуємо робочі місця тим людям, які проживають в наших приміщеннях. У нас є велика кількість робочих місць: кондуктори, водії, механіки, слюсарі. Пішли працювати тільки 3 відсотки, а всі інші працювати відмовляються. Всі вони отримують пільги від держави, а також тут їх тричі на день годують. Але такий перехідний період вічно тривати не може», – прокоментував ситуацію Сергій Майзель.

Читайте також:  Суд визнав законним продовження арешту Сущенко до 30 березня

Як повідомлялося, найбільш серйозною проблемою для переселенців на нових місцях називають пошук робочого місця. Лише мала частина вимушених переселенців звертається за допомогою в Центри зайнятості. Деяким надають допомогу волонтери. Але не всі біженці отримують можливість працювати.

Загрузка...

Рекомендовані матеріали:

Коментувати