Політика

Російська брехня досягла неймовірних масштабів, – Госдепартмент США

Офіційний Вашингтон однозначно оцінює російську пропаганду як відверту брехню і навмисне спотворення ситуації на сході України. У США вважають, що на сьогоднішній день російська пропаганда досягла неймовірних масштабів і складається здебільшого з відвертої брехні. Таку думку під час брифінгу висловила офіційний представник Держдепартаменту США Марі Харф, повідомляє агентство «Голос Америки».

Читайте також:  Сьогодні ЦВК проведе засідання щодо перерахунку голосів на ОВК № 50

В ході брифінгу у Марі Харф поцікавилися про ситуацію з можливим розширенням мовлення російською та українською мовами в рамках резолюції, яка закликає до боротьби з російською пропагандою. За словами Харф, в Держдепартаменті США не розглядають такий заклик своїх законодавців як боротьбу за вплив.

«Це не боротьба за вплив. Це боротьба за український народ і весь Донбас, викликана необхідністю говорити правду про те, що дійсно в тій частині країни. Ми спостерігаємо неймовірні масштаби російської пропаганди: в основному відвертої брехні, а також неймовірних спотворень того, що дійсно відбувається», – заявила Марі Харф.

Читайте також:  У ЦВК відбувається брифінг голови ЦВК Тетяни Сліпачук

«Після цього представник Держдепартаменту США прокоментувала питання про резолюцію, яка була прийнята Палатою представників Конгресу США. Дана резолюція характеризує російську владу як авторитарний режим.

 Існуючі сьогодні відносини між Москвою і Вашингтоном є прямим результатом дій Російської Федерації, її втручання в ситуацію на Донбасі – введенні танків, зброї та військовослужбовців. Всі перераховані вище дії є прямим порушенням міжнародних законів», – підсумувала Марі Харф.

Читайте також:  Справа про “хабар Богдану”: Кличко дав покази в НАБУ

Читайте також:

Коментувати