fbpx
Новини світу

Кадиров відновить будівлю Будинку друку до Нового року

Глава Чеченської республіки Рамзан Кадиров оглянув руйнування в центрі Грозного, які відбулися після проведення контртерористичної операції.

Як повідомляють місцеві засоби масової інформації, посилаючись на заяву Кадирова, ремонт Будинку друку місцева влада планує завершити до Нового року.

«Заслухав звіт 1-го віце-прем’єра Іси Тумхаджіева. На даний момент всі слідчі дії в будівлі Будинку друку завершені. Вилучені СВУ. Мною було поставлено завдання здати Будинок друку до Нового року», – прокоментував ситуацію Рамзан Кадиров.

Читайте також:  Вбиті росіянином у Німеччині українці були військовослужбовцями ЗСУ, які проходили реабілітацію після поранень

За словами лідера Чеченської республіки, він особисто проїхався по проспектах і вулицях міста, щоб оцінити масштаби збитку.

«Мені було цікаво, як після нічних подій живе і дихає Грозний. Всі дії Міністерства внутрішніх справ були в інтересах жителів міста. Ми стежили за тим, щоб ви не постраждали, щоб безкарними не залишилися ті, хто зазіхнув на мир і ваші життя», – підсумував Рамзан Кадиров.

Читайте також: