Політика

Путін почав м’якше говорити про Україну, – Der Spiegel

Оглядач німецького видання Der Spiegel проаналізував сьогоднішню промову президента Росії Володимира Путіна, і зробив висновок, що він став м’якше говорити про Україну.

 Висловлювання російського глави стали більш стриманими: «Він більше не вживав термін "Новоросія" для позначення території Півдня і Сходу України. Також він мовчав про підтримку бойовиків в самопроголошених республіках "ДНР" та "ЛНР". Зате згадав про "трагедію" в Україні і відмовився від своєї спірної тези про те, що українці і росіяни нібито один народ».

Читайте також:  Порошенко зустрівся з міністром з питань охорони навколишнього середовища, міністром у справах Єрусалима та спадщини Держави Ізраїль

 Також Путін під час свого виступу заявив, що Російська Федерація завжди підтримувала суверенітет України, додавши, що «кожен народ має право будувати свою державу, економіку та безпеку».

 «За своїми тонкими заявами Путін, можливо, намагався показати, що він прагне виграти простір для дипломатичного вирішення в конфлікті», – повідомляє Der Spiegel.

Читайте також:  Україна виступає балансуючим фактором між Росією та Європою, – Кубів

 Хоч російський президент і сказав, що РФ залишається відкритою для світу, він додав, що змінювати свою агресивну політику щодо України не буде через міжнародні санкцій.

Коментувати