fbpx
Політика

У «Народному фронті» виступають за притягнення до відповідальності сепаратистів з Донбасу

 У Верховній Раді України було зареєстровано постанову, якою пропонується скасувати прийнятий 16 вересня закон «Про недопущення переслідування і покарання – учасників подій на території Донецької та Луганської областей», авторами якого є депутати партії «Народний Фронт » Сергій Пашинський, Олександр Турчинов та Андрій Парубій.

 Нардепи зазначають, що з моменту підписання Мінських угод, режим припинення вогню був порушений більше 3 тисяч разів. Крім того, понад 100 українських солдатів і десятки мирних громадян загинули. Нагадали вони і про незаконні вибори, проведені на окупованих територіях.

Читайте також:  Антиросійські плакати та українські прапори і гасла: в словацькому Михайлівці зустрічали прем’єр-міністра України (ВІДЕО)

 «Ситуація в зоні АТО залишається напруженою і суттєвих змін не зазнала. Підтверджуються факти прибуття нових підрозділів російських військ у зону АТО. У такій ситуації бачиться доцільним невідкладно переглянути рішення, що приймалися Верховною Радою України для забезпечення реалізації Мінських угод з метою деескалації конфлікту на Сході України», – вважають в «Народному фронті».

Читайте також: