fbpx
Політика

Європейський парламент проголосує за визнання Палестини

Європейський парламент уже в найближчий четвер ( 27 листопада) додасть свій голос до дискусії щодо питання, чи слід державам ЄС визнавати Палестину. Про це повідомляє агентство EuObserver.

Таку пропозицію ініціювали Європейські об’єднані ліві і соціал -демократи. Варто відзначити, що на даний момент остаточний текст резолюції щодо Палестини ще не розроблений. У проекті тексту резолюції об’єднані ліві «закликають усі держави – ​​члени ЄС визнати палестинську державу на основі кордонів 1967 з Єрусалимом в якості столиці».

Читайте також:  Антиросійські плакати та українські прапори і гасла: в словацькому Михайлівці зустрічали прем’єр-міністра України (ВІДЕО)

Цілком можливо, що фракція «Зелених» підтримає це рішення. В цілому ж, рішення Європейського парламенту, навіть у разі схвалення, не матиме зобов’язуючого характеру для країн ЄС.

Раніше повідомлялося, що високий представник ЄС з питань зовнішньої політики і безпеки Федеріка Могеріні висловила впевненість, що державам ЄС з метою «спільних інтересів і безпеки» слід визнати Палестину.

Читайте також: