fbpx
Політика

МЗС Грузії: “Агресія – це реакція Росії на європейський вибір країн Східної Європи”

На думку глави грузинського Міністерства закордонних справ, російська сторона виступає проти рівноправності країн Східної Європи, які обрали європейський шлях, а також проти міжнародного порядку в цілому.

З такою заявою новий грузинський міністр закордонних справ Тамар Беручашвілі виступила вчора під час свого офіційного візиту до Праги, повідомляє «Радіо Свобода».

Читайте також:  Останній крок до світової війни: гітлерівська анексія Клайпеди (Мемеля)

«Я переконана, що сьогодні Російська Федерація становить загальну загрозу. Ця держава кидає серйозний виклик не тільки Грузії, але також і всьому європейському континенту», – зазначила Тамар Беручашвілі.

На думку грузинського дипломата, «Росія порушує міжнародний правовий порядок, який довгі роки ніхто не порушував».

Тамар Беручашвілі підкреслила, що сучасна зовнішня політика російського керівництва несе загрозу всім країнам східноєвропейського регіону.

Читайте також:  Антиросійські плакати та українські прапори і гасла: в словацькому Михайлівці зустрічали прем’єр-міністра України (ВІДЕО)

«Грузія, Україна або Молдова – це не ізольовані випадки. Це реакція Російської Федерації на рішення народу цих держав продовжувати зближення з Європейським Союзом», – висловила свою точку зору керівник дипломатичного відомства Грузії.

Читайте також: