Політика

В МЗС України прокоментували лист Плотницького

  У Міністерстві закордонних справ України обурилися бажанням так званого глави самопроголошеної Луганської народної республіки Ігоря Плотницького викликати президента України Петра Порошенка на "поєдинок".

 "Плотницький, який керував підлим викраденням і передачею в руки ФСБ жінки, Надії Савченко, гідний лише "дуелі" з українським судом", – написав у своєму Твіттері речник МЗС України Євген Перебийніс.

Читайте також:  Кличко відхрестився від заяви Ляшка про об’єднання проти “Слуги народу”

 І. Плотницький написав відкритий лист президенту України Петру Порошенку, в якому він викликав П.Порошенка "зійтися у двобої".

 "Я абсолютно переконаний: і громадяни Луганської та Донецької народних республік, і весь народ України, і всі нормальні люди на землі найбільше хочуть миру. Так навіщо ж ви налаштовуєтеся розглядати найгірші сценарії? Я пропоную вам розглянути тільки один, але дуже хороший сценарій: давайте за прикладом давніх слов’янських вождів і славних козацьких отаманів зійдемося в поєдинку. Хто переможе, той і диктує протилежній стороні свої умови", – йдеться в листі глави ЛНР президенту України П.Порошенкові.

Читайте також:  Це є вибір народу: Порошенко про четверте місце «Європейської Солідарності» на парламентських виборах

  Джерело: Інтерфакс-Україна

Читайте також:

Коментувати