fbpx
Політика

Росія через власні санкції проти ЄС змушена просити допомоги у Інтерполу

Як стало відомо, через введення власних санкцій проти Євросоюзу і Сполучених Штатів Москва була змушена звернутися в Інтерпол і Єврокомісію з проханням надання допомоги в розслідуванні контрабанди продовольства з країн Європи до Росії.

Россільгоспнагляд попросив Міжнародні організації надати всю можливу інформацію про незаконні постачання продуктів до Росії. У відомстві констатували, що лише минулого місяця незважаючи на санкції до них потрапило сім з половиною тисяч тонн контрабандного м’яса.

Читайте також:  Прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо знову виступив проти членства України в НАТО і лякає Третьою світовою війною

Зокрема, Россільгоспнагляд вказав на випадок поставки нібито бразильської свинини з території Литви за підробленими документами, відзначаючи, що ввезення м’яса з Бразилії в усі країни ЄС заборонений.

Нагадаємо, раніше Росія обмежила ввезення продовольства з країн ЄС та деяких інших держав, заявивши, що ця міра була прийнята як відповідь на економічні санкції країн Євросоюзу і США.

Читайте також:  "Мирний" тур прем'єра Угорщини Орбана. Думка експерта (ВІДЕО)

Росія через власні санкції проти ЄС змушена просити допомоги у Інтерполу (відео):

Читайте також: