fbpx
Політика

В Херсонській області може з’явиться спецбатальйон з кримських татар, – Мустафа Джемільов

Уповноважений президента в справах кримськотатарського народу, член партії «Блок Петра Порошенка» Мустафа Джемільов заявив, що окупаційна влада Криму, оголосивши заклик до російської армії і розсилаючи повістки кримськотатарській молоді, має намір тим самим вивезти кримських татар з Криму.

 «Вони розуміють, що кримські татари не будуть служити в російській армії, і розраховують, що татари самі залишать Крим. Оскільки хлопці не хотіли б залишати в заручниках свої сім’ї, то будуть виїжджати цілі сім’ї. Тобто ці заходи спрямовані на те, щоб кримські татари залишали Крим, це певною мірою добровільна депортація кримськотатарського народу», – пояснив Мустафа Джемільов.

Читайте також:  РПЦ надає релігійну підтримку війні проти України

 Також він розповів, що існує задумка створити спеціальний батальйон, який би складався виключно з кримських татар.

 «Обговорюється така думка, щоб тих, хто виїхав з Криму, сконцентрувати в Херсонській області. Там же організувати свій військовий підрозділ, який міг би захищати регіон. Вони мали б захищати від можливих провокацій з боку окупованого Криму», – повідомив Мустафа Джемільов.

Читайте також:  Закарпатська викладачка угорського інституту ім. Ф. Ракоці ІІ може потрапити до складу Європарламенту від партії "Фідес"

 У той же час, за його словами, остаточне рішення щодо даного питання ще не прийняте.

Читайте також: