fbpx
Політика

Канада обіцяє посилити тиск на РФ через її агресивні дії

Міністр закордонних справ Канади Джон Берд заявив, що його держава серйозно стурбована відомостями про російських військах, які наблизилися до державного кордону з Україною.

«У Канаді серйозно стурбовані такими повідомленнями», – наводять слова канадського міністра російські засоби масової інформації.

Крім цього глава канадського зовнішньополітичного відомства закликав Російську Федерацію «негайно відкликати війська з прикордонних регіонів з Україною». Джон Берд підкреслив, що Канада і надалі стежитиме за розвитком ситуації на сході України.

Читайте також:  ОУН: В України є всі підстави вимагати від Угорщини моральних і матеріальних компенсацій за події 1939 року

«Канада спостерігатиме за розвитком ситуації. Також ми будемо продовжувати працювати з партнерами і союзниками для того, щоб збільшити економічний тиск на Російську Федерацію з метою припинення її агресивних дій», – свідчить заява керівника канадського Міністерства закордонних справ.

Раніше генсек НАТО Йенс Столтенберг заявив про те, що в Альянсі зафіксували «наближення російських військ до українського кордону». Тоді лідер Альянсу звинуватив РФ в підтримці терористів на сході України.

Читайте також: