Ситуація на Південному Сході України

Луганськ контролює п’яте розвідувальне управління ФСБ, – Москаль

Голова Луганської облдержадміністрації Геннадій Москаль стверджує, що ситуацію в Луганську повністю контролює п’яте головне розвідувальне управління ФСБ Росії. Його спеціально, в обхід договору про недопущення розвідувальної діяльності на території України та Росії, створив президент РФ Володимир Путін. Про це Геннадій Москаль заявив в ефірі політичного ток- шоу «Шустер LIVE».

Читайте також:  У Мінську проходить зустріч робочих підгруп по врегулюванню ситуації на Донбасі

Читайте: «Ми вже стільки натворили, що Україна нам цього вже ніколи не пробачить», – ополченець ДНР

«У Луганську сидить придністровська бригада повністю – це співробітники п’ятого головного розвідувального управління ФСБ. Воно називається управління оперативної інформації міжнародного співробітництва», – повідомив він.

Глава Луганської ОДА розповів, що свого часу українське ГРУ і зовнішня розвідка Росії підписали договір, який ратифікований Верховною Радою України, про недопущення розвідувальної діяльності одна проти одної.

Читайте також:  Руслан Хомчак заявив, що ЗСУ знаходяться у бойовій готовності

«Щоб обійти цей договір, Путін своїм указом створює це п’яте головне розвідувальне управління ФСБ. Вони з нашою Службою безпеки України не мають ніяких договорів, нічого. Ось вони сьогодні контролюють територію України, Молдови та Грузії», – повідомив Геннадій Москаль.

Москаль про розвідку в Луганську (відео):

Читайте також:

Коментувати