fbpx
Політика

Депутат-айдарівець наочним чином продемонстрував, як легко запалюється камуфляжна форма солдат

Депутат Львівської обласної ради Ігор Грищук прямо під час сесії ради підпалив камуфляжну куртку і штани. Відзначимо, що Ігор Грищук є добровольцем батальйону «Айдар».

Сьогодні, 4 листопада, про це повідомляє кореспондент «Укрінформу».

«Ця форма легко спалахує і легко горить. Саме так вона загорілася на наших бійцях під Іловайськом під вогнем «Градів», – заявив присутнім депутатам учасник антитерористичної операції Ігор Грещук.

Читайте також:  В ЄС засудили візит Орбана на рф

За словами львівського депутата, небезпечний одяг для українських військових був виготовлений ​​фірмою «Дубок» та іншими вітчизняними підприємствами. До слова, подарований йому кевларовий бронежилет, який був зроблений в Ізраїлі, депутат оцінив найвищим балом.

Такою демонстрацією депутат хотів привернути увагу місцевих депутатів до однієї з проблем учасників антитерористичної операції на Донбасі. Також Ігор Грищук запропонував своїм колегам ознайомитися з рештою проблемних питань безпосередньо в «гарячій точці» України.

Читайте також:  ОУН: В України є всі підстави вимагати від Угорщини моральних і матеріальних компенсацій за події 1939 року

«Беріть в руки зброю і йдіть на фронт», – заявив депутат – айдарівець.
 

Читайте також: