Політика

СБУ порушила кримінальну справу проти організаторів псевдовиборів в «ЛНР» і «ДНР»

Служба безпеки України відкрила кримінальне провадження щодо "виборів" в "ДНР" і "ЛНР" 2 листопада. Про це говориться в повідомленні прес -служби СБУ в Facebook, передає УНН.

 "Служба безпеки України відкрила кримінальне провадження щодо т.зв. виборів в незаконні органи влади терористичних організацій "Донецька Народна Республіка" і "Луганська Народна Республіка", – йдеться в повідомленні.

Читайте також:  Парубій оголосив про припинення коаліції у Верховній Раді

 Як відзначили в СБУ, 2 листопада 2014 року представники цих терористичних організацій проводять на окремих територіях Донецької і Луганської областей незаконні вибори "голів" і "народних рад" "ДНР" і "ЛНР" всупереч встановленому Конституцією та законами України порядку виборів органів влади, що містить ознаки вчинення дій, спрямованих на захоплення державної влади.

Читайте також:  Зорян Шкіряк: Станом на 12 годину поліція вже зареєструвала 281 заяву від громадян про порушення виборчого процесу

 "Кримінальне провадження відкрито за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст. 109 Кримінального Кодексу України (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади)", – йдеться в повідомленні.

 Джерело: УНН

Читайте також:

Коментувати