Політика

«Самопоміч» не претендує на посади в Кабміні і Раді, – Соболєв

В об’єднанні «Самопоміч» не претендують на посади в новому Кабінеті міністрів і Верховній Раді. Таку позицію партії оприлюднив кандидат в народні депутати України Єгор Соболєв (№ 13 у партійному списку ). Слова кандидата в нардепи передає агентство «Інтерфакс – Україна».

«Ми готові не отримати жодної посади в уряді і парламенті, якщо це сприятиме тому, що будуть прийматися необхідні закони у Верховній Раді, в якій ми готові активно працювати», – заявив Єгор Соболєв.

Читайте також:  Створення transition books дає можливість продовження змін і спадковості урядових дій, - Володимир Гройсман

Також кандидат в депутати не вважає страшним, якщо на посади в Кабінеті міністрів прийдуть не представники політичних партій чи обрані депутати, а професійні міністри. Йдеться про міністрів, які реалізовуватимуть завдання, поставлені коаліцією. За словами Соболєва, члени майбутньої фракції «Самопомочі» в Раді не збираються «битися за посади».

Читайте також:  Сьогодні ЦВК проведе засідання щодо перерахунку голосів на ОВК № 50

«Ми не альтруїсти, ми просто хочемо виконати всі ті обіцянки, які ми давали. Ми хочемо показати людям, навіщо вони обрали нас до парламенту. До речі, політично це набагато вигідніше, ніж схопити зараз посаду, а потім сказати: "Ну, вибачте, не вийшло"», – підкреслив Соболєв.

Як пояснив кандидат в нардепи, якби «Самопоміч» отримала більшість в парламенті, тоді б і формувала новий уряд. Тим не менше, більшість партія не отримала, проте отримала честь представляти частину своїх виборців у парламенті.

Читайте також:  У ЦВК відбувається брифінг голови ЦВК Тетяни Сліпачук

«Представники "Самопомочі" готові активно працювати в парламентських комітетах», – додав він.

Однак Соболєв відмовився сказати, на керівництво яких комітетів претендує партія.

Читайте також:

Коментувати