Політика

«Самопоміч» не претендує на посади в Кабміні і Раді, – Соболєв

В об’єднанні «Самопоміч» не претендують на посади в новому Кабінеті міністрів і Верховній Раді. Таку позицію партії оприлюднив кандидат в народні депутати України Єгор Соболєв (№ 13 у партійному списку ). Слова кандидата в нардепи передає агентство «Інтерфакс – Україна».

«Ми готові не отримати жодної посади в уряді і парламенті, якщо це сприятиме тому, що будуть прийматися необхідні закони у Верховній Раді, в якій ми готові активно працювати», – заявив Єгор Соболєв.

Читайте також:  Партія Петра Порошенка оприлюднила список кандидатів у депутати

Також кандидат в депутати не вважає страшним, якщо на посади в Кабінеті міністрів прийдуть не представники політичних партій чи обрані депутати, а професійні міністри. Йдеться про міністрів, які реалізовуватимуть завдання, поставлені коаліцією. За словами Соболєва, члени майбутньої фракції «Самопомочі» в Раді не збираються «битися за посади».

Читайте також:  Розпуск Верховної Ради: Леонід Кравчук заявив, що Зеленський діє "адекватно"

«Ми не альтруїсти, ми просто хочемо виконати всі ті обіцянки, які ми давали. Ми хочемо показати людям, навіщо вони обрали нас до парламенту. До речі, політично це набагато вигідніше, ніж схопити зараз посаду, а потім сказати: "Ну, вибачте, не вийшло"», – підкреслив Соболєв.

Як пояснив кандидат в нардепи, якби «Самопоміч» отримала більшість в парламенті, тоді б і формувала новий уряд. Тим не менше, більшість партія не отримала, проте отримала честь представляти частину своїх виборців у парламенті.

Читайте також:  Володимир Ар’єв повідомив, що Британія підтримала демарш проти повернення РФ до ПАРЄ

«Представники "Самопомочі" готові активно працювати в парламентських комітетах», – додав він.

Однак Соболєв відмовився сказати, на керівництво яких комітетів претендує партія.

Читайте також:

Коментувати