Ситуація на Південному Сході України

Жителі Донбасу готують страйк проти «ДНР», – ЗМІ

Серед шахтарів і металургів, які проживають на окупованих територіях Донецької області, зростає невдоволення самопроголошеною владою ДНР. Найбільше людей хвилює питання відсутності роботи і зарплат. Своє невдоволення вони планують висловити самопроголошеній владі, організувавши страйк біля будівлі Донецької обласної державної адміністрації, повідомляє видання «Новости Донбасса».

Як пише журналіст з Донецька, до можливих акцій протесту «влади» ДНР готуються заздалегідь. Приміром, представникам ДНР, які призначені «наглядачами» за відповідними секторами промисловості рекомендовано в терміновому порядку пустити серед трудящих чутку такого змісту: «Скоро запустяться всі підприємства. З України та Росії піде сировина. Продукція почне реалізовуватися за старими і новими контрактами. В ДНР надходитимуть податки і всім заплатять». Подібні чутки доручено поширювати також «інформаційно – психологічному управлінню» ДНР.

Читайте також:  Ірина Геращенко обурена заявою АП про найманців на Донбасі

На думку журналіста, таким чином терористи хочуть уникнути соціального вибуху на окупованій ними території. «Надалі невиконання своїх обіцянок "ДНР" буде пояснювати протидією української сторони, що й не дивно – забезпечити нормальне життя жителям окупованих територій терористи не тільки не хочуть, але і не можуть», – резюмував донецький журналіст.

Читайте також:  "Зеленський на першій зустрічі одразу спитав мене про Іловайськ", - Хомчак

Читайте також:

Коментувати