fbpx
Політика

В Адміністрації Порошенка розповіли, що заважає проведенню реформ в Україні

Більшості реформ в Україні заважають три речі: проблеми з прийняттям рішень, невміння продавати і відсутність командної гри. Таку думку в інтерв’ю агентству «Українські новини» висловив заступник глави Адміністрації президента України Дмитро Шимків.

«Люди не люблять, коли їм продають, але вони люблять купувати. Ви можете створити такі умови, ситуацію, коли люди хочуть купити, і вони самі будуть шукати можливості, щоб впровадити цю реформу. Є і другий варіант, коли вам цю реформу нав’язують, або змушують що – небудь зробити. У такому випадку вона не піде», – заявив Дмитро Шимків.

Читайте також:  Прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо знову виступив проти членства України в НАТО і лякає Третьою світовою війною

За словами заступника глави Адміністрації Порошенка, вказаний підхід до проведення реформ надзвичайно складний і вимагає високих менеджерських навичок.

«Однак це теж потрібно робити. Варіанти "ми швиденько тут повирішували" – це модель диктаторської і авторитарної системи. Ми можемо в якихось категоріях когось змусити. Але чи буде це довгостроково?», – додав Дмитро Шимків.

Читайте також:  В ЄС засудили візит Орбана на рф

Раніше нардеп Григорій Немиря сказав, що для проведення успішних реформ необхідно залучити молодь.

Читайте також: