Окупація Криму

В одній з кримських шкіл окупанти зібрали українські підручники і спалили їх

В одній зі шкіл Сімферопольського району російські окупанти зібрали всі книжки та підручники українською мовою, після чого зробили з цих книг звалище. Про це повідомляє представник Меджлісу кримськотатарського народу Ескендер Барієв. За словами чоловіка, окупанти демонстративно спалили підручники на очах у учнів.

«У нашій школі вони зібрали всі підручники українською мовою і зробили з них звалище. Деякі учні хотіли забрати книжки додому, але окупанти їм цього зробити не дозволили. Крім цього, до знищення книг вони залучали і самих учнів. Деякі з дітей відмовлялися. Я зумів врятувати одну книжку. Цією книжкою став україно – англійський словник. Хотів й інші книги врятувати, але не вдалося», – прокоментував ситуацію Барієв у себе на сторінці в соціальній мережі.

Читайте також:  Помпео заявив, що Крим треба повернути під контроль України

Крім цього член Меджлісу висловив свою стурбованість тим, що педагоги місцевої школи активно допомагали окупантам знищувати книги.

«Це вже не перший випадок, коли в Криму знищують книги українською та кримськотатарською мовами», – додав представник Меджлісу кримськотатарського народу Ескендер Барієв.

Читайте також:

Коментувати