Спорт

Повєткіна виключили з рейтингу WBA

Всесвітня боксерська асоціація сьогодні, 13 жовтня, оприлюднила свої оновлені рейтинги. Як повідомляють російські засоби масової інформації, найбільш цікава зміна відбулася в суперважкій вазі, де з рейтингу WBA за рішенням асоціації був виключений росіянин Олександр Повєткін.

Виключили Повєткіна з рейтингу за те, що він відмовився проводити бій з кубинцем Луїсом Ортісом. Цей бій був санкціонований як бій за титул «регулярного» чемпіона. Власне, відмова від цього бою від Повєткіна прийшла в асоціацію ще в квітні, але виключили його з рейтингу тільки зараз. За словами представників команди Повєткіна, тепер російський боксер буде пробиватися до вершин за версією WBC.

Читайте також:  "Він б'є сильніше, ніж ви очікуєте": Ентоні Кролла розповів, що думає про майбутній бій Ломаченка з Кемпбеллом

Щодо Ортіса, то після того, як він завоював титул «тимчасового» чемпіона WBA, кубинець залишається на першому місці рейтингу. Друге місце рейтингу тепер належить американському боксеру Брайанту Дженнінгсу, третє – його співвітчизнику Деонтей Вайлдер, четверте – болгарину Кубрату Пулєву, а п’яте – австралійцю Лукасу Брауну.

Читайте також:

Коментувати