fbpx
Суспільство

У Дніпропетровську на місці пам’ятника Леніну поставили мишоловку

У Дніпропетровську на центральній площі Героїв Майдану, на тому місці, де раніше стояв пам’ятник Леніну, з’явилася мишоловка розміром з людину. До мишоловці прокладена червона доріжка, передає агентство «Радіо Свобода».

Автором такого арт – об’єкта виступив житель Дніпропетровська Данило Галкін. Організатори даної акції – молоді люди, що представляють об’єднання «Культура медійна», засновники цілого ряду художніх проектів у місті Дніпропетровську.

Читайте також:  Піп московського патріархату закликав українців «помолитися за здоров’я та благополуччя» російських окупантів

Як розповіли самі організатори, таким художнім об’єктом вони намагалися змусити громадян замислитися над проблемою маніпуляцій людською свідомістю, яка особливо актуальна в передвиборчий період. Відзначимо, що кожен бажаючий може пройти по «червоній доріжці слави» і опинитися в мишоловці.

Автори арт – об’єкта пояснили, що незвичайний об’єкт в центрі Дніпропетровська повинен допомогти жителям почати переосмислювати звичні місця міського простору.

Читайте також:  Волонтери Дрогобича передали 50 автомобілів Силам оборони України (ВІДЕО)

Варто відзначити, що раніше пам’ятник Леніну в Запоріжжі одягнули у вишиванку. Ініціатором акції став громадський діяч і журналіст Юрій Гудименко.

Читайте також: