fbpx
Політика

Заступником голови Херсонської ОДА може стати «шанувальниця Януковича», – ЗМІ

Заступник керівника Херсонської обласної ради Тамара Федько збирається стати заступником Андрія Путилова, губернатора Херсонської області. Про наміри Тамари Федько повідомляють джерела агентства «Міст».

Згідно з наявними даними, останнім часом Тамара Федько активно світиться на усіляких спортивних і культурних заходах поруч з Андрієм Путиловом. Приміром, 3 жовтня, Тамара Федько разом з губернатором Херсонської області зустрілася з фізкультурниками, нагороджувала їх, а також висловлювала свою думку про розвиток спорту в регіоні.

Читайте також:  Вчора у центрі Будапешта десятки тисяч людей вийшли на акцію протесту проти уряду Віктора Орбана (ВІДЕО)

«Джерела відзначають, що вона збирається стати заступником Андрія Путилова з гуманітарних питань після того, як її змістять з посади заступника голови обласної ради», – відзначає видання.

Варто відзначити, що раніше Тамара Федько «прославилася» завдяки своїм висловлюванням про   екс – президента Віктора Януковича. Як заявляла Тамара Федько, вона «схиляється перед уже колишнім президентом Віктором Януковичем».

Читайте також:  Антиросійські плакати та українські прапори і гасла: в словацькому Михайлівці зустрічали прем’єр-міністра України (ВІДЕО)

Федько схиляється перед президентом

Читайте також: