Футбол

Поїхав з України виключно з футбольних причин, – Ніко Кранчар

Півзахисник збірної Хорватії Ніко Кранчар відправився з київського «Динамо» в повторну оренду в лондонський КПР не через політичну обстановку на сході України. Як відомо, «Динамо» підписало хорватського хавбека влітку 2012 року, а вже сезон потому відпустило в оренду в «КПР». Слова хорвата передає агентство London Evening Standard.

«Я ніколи не турбувався за свою безпеку в Україні. У подібній обстановці на сході України немає нічого хорошого, тому що ти ніколи не знаєш, що станеться. Але я з тієї країни, яка пережила війну, тому мені не було страшно», – запевняє Ніко Кранчар.

Читайте також:  Віктор Циганков розповів про підготовку до матчу проти Сербії

Як запевняє хорват, після його переходу в «Динамо» в Україні була нормальна обстановка. Ніко Крачнар пояснив, що криза в Україні почалася, коли він виступав за «КПР» в минулому сезоні. Хорват висловив надію, що напружена ситуація в Україні рано чи пізно вирішиться.

«Бої йдуть на сході, на Київ вони ніяк не впливають, тому що конфлікт за 600 кілометрів від міста. Ти дізнаєшся про нього по телевізору і з газет, але в Києві та його околицях немає ніякої небезпеки. Я хотів піти з "Динамо" виключно з футбольних причин», – підкреслив Ніко Кранчар.

Читайте також:  Сергій Булеца: «Динамо» - це моє серце»

Раніше головний тренер КПР Харрі Реднапп сказав, що Ніко Кранчар погодився зменшити собі зарплату на 66 %, щоб і далі виступати в КПР. Хорват сказав, що не хотів розголошувати цю інформацію.

«Я знаю, що тренер сказав це з найкращими намірами, щоб показати, який я хороший хлопець, але мені не хочеться говорити про це», – додав півзахисник.

Читайте також:  Національна команда України прибула до Львова на матч проти Сербії

Під кінець Ніко Кранчар зізнався, що змушений був поставити собі серйозне питання щодо свого майбутнього. Хорват сказав, що хотів довести собі самому, що здатний пограти в Прем’єр – лізі.

 

Читайте також:

Коментувати