fbpx
Політика

Нацгвардія отримала 100 одиниць нової техніки – Д.Тимчук

Національна гвардія отримала 100 одиниць нової техніки, в перспективі – закупівля ще 500. Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook керівник групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук, передає УНН.

 Серед закупленої техніки – вантажні автомобілі, бронемашини "Кугуар" і "Спартан", броньовані КрАЗи. Також Кабмін обіцяє, що всі військовослужбовці будуть забезпечені зимовим одягом до 10 жовтня. "Щодо техніки коментарі зайві – у військах з перших днів конфлікту спостерігається її гостра нестача, а тому 100 одиниць – це вже успіх.

Читайте також:  «Брюссель грається з вогнем, він спокушає Бога», - прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан

 А ось з приводу готовності до зими аплодувати рано. Міноборони також клялися до 10 жовтня здійснити повну підготовку військ до холодів. Спираючись на наші дані на поточний момент, можна виразити сумнів у тому, що це реально. Втім, побачимо. Якщо процес підготовки до зими буде зірваний – гріш ціна всім розповідям військово – політичного керівництва про якісь позитивні зміни в Міноборони. Це означає, що вичищати ці авгієві стайні ніхто і не збирався", – написав він.

Читайте також:  Хто шеф рпц кіріл (гундяєв) чи олігарх  костянтин малофєєв та чому папа не бачить "сатанізму" в московській церкві?

 Джерело: УНН

Читайте також: