Політика

Ляшко обіцяє відправити на смітник нового голову Кіровоградської ОДА

Як заявив народний депутат України Олег Ляшко, на Майдані люди гинули не заради того, щоб країною знову керували вчорашні регіонали і тітушководи, які возили убивць на Майдан. Відповідним чином він прокоментував прийняте президентом України Петром Порошенком рішення призначити на посаду керівника Кіровоградської ОДА колишнього регіонала Сергія Кузьменка.

Читайте також:  Медведчук і Бойко зустрілися у Москві з Дмитром Медведєвим

 При цьому Олег Ляшко зазначив, що обурена громадськість вирішила не допустити здачі Кіровоградській області в руки прихильника Януковича. За його словами, прекрасна народна ініціатива викидати на смітник політиків чекає тепер і Сергія Кузьменка.

 «Сьогодні він від нас втік, як щур, і ми спалили його опудало. А в корзину потрапив керівник апарату ОДА Смаглюк, який як міг прикривав свого патрона – регіонала. Він ганебно брехав нам, мовляв, Кузьменка викликали в Київ в Адміністрацію президента (я дзвонив в АП перевірити – брехня). Брехав, що немає ключів від кабінету Кузьменка. Брехав, що перший заступник (який теж втік) на відкритті виставки (це насправді в інший день). Брехунів – на смітник! А до Кузьменка ще доберемося. Приїду ще несподівано – і спіймаємо. Спасибі кіровоградцям за небайдужість», – написав Олег Ляшко.

Читайте також:  У Вакарчука повідомили, кого з чинних депутатів підтримають на виборах

 

  

Читайте також:

Коментувати