fbpx
Політика

Надія Савченко сама вибрала «Батьківщину» – Андрій Павловський

Народний депутат України від партії «Батьківщина» Андрій Павловський прокоментував заяву заступника глави Адміністрації президента України Валерія Чалого про те, що участь української льотчиці Надії Савченко в дострокових парламентських виборах ускладнить її звільнення з Росії.

 Слід нагадати, що Надія Савченко очолює список партії «Батьківщина».

 Як зазначив Андрій Павловський, це не «Батьківщина» обрала Надію, а Надія – «Батьківщину».

 «Вона направила нам листа через своїх адвокатів і написану власноруч заяву на вступ в партію», – розповів депутат.

Читайте також:  Російський «православний джихад» або орда іде на Захід

 За його словами, Надія Савченко вважає Юлію Тимошенко і партію «Батьківщина» якраз тією політичною силою, яка не дозволить Україні капітулювати перед Росією.

 «Треба називати свої речі іменами – влада здала Надію Савченко, не включивши її в списки обміну полоненими. Ми не можемо кинути напризволяще члена нашої партії і справжнього Героя України. Це справа честі для партії «Батьківщина» домогтися звільнення Надії», – додав політик.

Читайте також:  Хто шеф рпц кіріл (гундяєв) чи олігарх  костянтин малофєєв та чому папа не бачить "сатанізму" в московській церкві?

 Як він нагадав, їхня партія вже активно працює над її звільненням. Зокрема, їм вдалося домогтися включення питання її звільнення в резолюцію Європарламенту. Андрій Павловський запевнив, що «Батьківщина» зробить все можливе для того, щоб Надія Савченко була звільнена.

Читайте також: