fbpx
Політика

ЦВК зареєструвала брата Клюєва кандидатом в депутати – Ляшко

Як повідомив народний депутат України Олег Ляшко, ЦВК зареєструвала брата Андрія Клюєва, Сергія, кандидатом в народні депутати по одному з округів на Донбасі.

 Як нагадав Олег Ляшко, Андрій Клюєв при Януковичі займав пост глави Адміністрації президента, а після падіння режиму Януковича був оголошений в міжнародний розшук.

 «Саме він віддавав наказ розігнати Майдан і бити дітей в грудні минулого року. Зараз він, як і багато інших слуги тиранії, переховується в Росії. В цей час члени його сім’ї – не так на допитах у прокуратурі, а в черзі за депутатською недоторканністю», – написав політик у Facebook.

Читайте також:  Орбан зробив нову скандальну заяву про гроші для України, поскаржився на бідність і лякав угорців війною

 Олег Ляшко звернувся до ЦВК, закликавши скасувати реєстрацію Сергія Клюєва. За його словами, не можна допустити, щоб в парламент балотувалася людина, наближена до колишнього злочинного режиму.

 «У новий парламент не повинен проскочити жоден регіонал, жоден комуніст. Інакше всі втрати Майдану і війни на сході виявляться марними», – підсумував він.

Читайте також: