fbpx
Новини світу

На полицях російських магазинів продовжує з’являтися заборонена продукція

Россільгоспнагляд виявив у великих торгових мережах Російської Федерації плодоовочеву продукцію, яка була завезена з країн Європейського Союзу. Нагадаємо, що стосовно такої продукції введені санкції. Такі санкції стали відповіддю на санкції, введені проти Російської Федерації.

Про заборонені товари на полицях російських супермаркетів йдеться в повідомленні прес-служби відомства.

«Про серйозні порушення в обороті заборонених товарів свідчать і перевірки деяких плодоовочевих ринків і складських приміщень. Таким чином, перевірки, які проводилися 27 серпня і 12 вересня поточного року по Московській і Тульській областях, виявили реалізацію широкого асортименту продукції, яка з’явилася в Російській Федерації незаконно. Ця продукція була завезена з ряду країн Європейського Союзу, включаючи Іспанію, Грецію, Польщу», – свідчить повідомлення відомства.

Читайте також:  Прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо знову виступив проти членства України в НАТО і лякає Третьою світовою війною

Нагадаємо, що таку заборону російська влада ввела строком на один рік. Під заборону потрапило м’ясо, молочна продукція, овочі, фрукти, горіхи, риба, морепродукти і ковбаси з країн Європейського Союзу, Канади, Норвегії, Австралії та США.

Читайте також: