Футбол

«Ми зробимо все можливе і неможливе заради Ахметова», – Срна

Капітан донецького «Шахтаря» Даріо Срна привітав президента клубу Ріната Ахметова з днем народження. Слова хорватського футболіста передає клубна прес – служба.

«Дорогий мій президенте! Я знаю, що ви всією душею хотіли б прочитати це привітання у Донецьку, адже зараз ваше єдине бажання – це мир в Донбасі!», – заявив Даріо Срна.

Читайте також:  Апеляційний комітет УЄФА відмовив федераціям футболу Португалії та Люксембургу у справі Мораеса

Саме тому хорват побажав Рінату Ахметову, щоб вони якомога швидше повернулися в Донецьк, знову прогулялися б по вулиці Артема і випили кави в «Донбас Паласі».

«Я впевнений, що коли ви читатимете це поздоровлення, то у вас будуть бігати мурашки по тілу. Я обіцяю: вся наша команда, кожен футболіст докладе максимальних зусиль, щоб завоювати чемпіонство в цьому сезоні. Даю вам слово: ми зробимо все можливе і неможливе заради вас», – підсумував Даріо Срна.

Читайте також:  Стало відомо, коли Андрій Ярмоленко може повернутися на футбольне поле

Варто відзначити, що раніше Рінат Ахметов запевнив, що готовий віддати все заради миру на Донбасі. Також президент «Шахтаря» констатував, що зараз Донбас знаходиться в центрі гуманітарної катастрофи. У зв’язку з цим головним завданням є встановлення миру на сході України.

Читайте також:

Коментувати