Економіка

РФ порушила домовленості, Україна готує заходи – П’ятницький

Українська сторона готова застосувати «адекватні заходи» у відповідь на введення Російською Федерацією торгових мит з 1 листопада поточного року. Про це під час інтерв’ю заявив торговий представник України Валерій П’ятницький. Слова чиновника передає агентство «Апостроф».

Як запевняє торговий представник, Україна зі свого боку не збирається документальним чином фіксувати домовленості щодо деяких преференцій у торгівлі з Європейським союзом. Йдеться про домовленості, досягнуті в Брюсселі 12 вересня поточного року.

Читайте також:  Україна та Норвегія підписали інвестиційний договір щодо будівництва вітроелектростанцій в Херсонській області

«Домовленостями було визначено, що продовження преференцій у торгівлі з Україною приймається європейською стороною, тому ніякі дії, про які говорив міністр економічного розвитку Російської Федерації пан Улюкаєв, з українського боку не потрібні», – пояснив П’ятницький.

Після цього торговий представник попередив, що Україна готова реагувати в даному питанні «відповідним чином». Втім, реакція офіційного Києва може бути різною.

Читайте також:  Кабінет міністрів України створив інститут кар'єрного радника

«Один з варіантів – введення тарифів на ті товари, які імпортуються з РФ», – додав Валерій П’ятницький.

Рекомендовані матеріали:

Коментувати