Політика

Колишній радник Путіна: “Війна триватиме, адже сторони не досягли поставлених цілей”

Основне завдання нинішнього режиму припинення вогню – створити відчуття, що війна на сході України закінчилася. Так вважає колишній радник російського лідера Володимира Путіна Андрій Ілларіонов. Як заявив політик в інтерв’ю «Гордон», у нього особисто немає інформації про те, що в Україні готується військове вторгнення з боку окупованого Кримського півострова.

Читайте також:  Кабмін затвердив бренд України «Ukraine NOW UA»

«З вірогідністю в 100 % я про це говорити не можу. Але можу точно припустити, що такого роду побоювання стали результатом певної дезінформаційної кампанії. За останні 7 місяців з нею ми вже неодноразово стикалися», – прокоментував свою точку зору колишній радник глави Російської Федерації Андрій Ілларіонов.

«Я думаю, що зараз завдання перемир’я полягає в тому, щоб створити відчуття заспокоєння. Скільки саме зможе продовжитися це перемир’я, мені невідомо, але, судячи з попередніх випадків, режим припинення вогню може тривати як кілька тижнів, так і кілька місяців», – припустив російський експерт Андрій Ілларіонов.

Читайте також:  Гройсман подав подання на звільнення міністра фінансів Данилюка

За словами Андрія Ілларіонова, війна на сході України однозначно буде продовжуватися, так як сторонам не вдалося досягти своїх стратегічних цілей.

Загрузка...

Рекомендовані матеріали:

Коментувати