Політика

В ВРУ ініціюють слухання щодо реалізації мирного плану Порошенка

 Народні депутати України з групи «За мир і стабільність» планують в найближчі дні зареєструвати в парламенті постанову про проведення парламентських слухань щодо реалізації мирного плану президента України Петра Порошенка. Під час слухань депутати пропонують обговорити комплекс необхідних заходів, спрямованих на зміну законодавчої бази для забезпечення особливого статусу східних регіонів.

Читайте також:  Генсек Ради Європи Ягланд попросив Путіна помилувати Сенцова

 Народний депутат Євген Мураєв вважає, що в першу чергу необхідно визначитися з законами, в які необхідно внести відповідні правки. При цьому він зазначив, що, без сумнівів, поправки торкнуться Конституції і податкової системи.

 «Тому дуже важливо залучити до громадського обговорення більше експертів», – підкреслив політик.

 Євген Мураєв переконаний, що економічна свобода східних регіонів, яку обіцяв глава держави, сприятиме не тільки стабілізації ситуації, але і відновлення постраждалих регіонів.

Читайте також:  Порошенко підписав указ щодо припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Росією

 «Ми закликаємо всіх народних депутатів взяти активну участь в реалізації такого важливого і правильного рішення президента», – сказав він.

 За матеріалами: УНН

Рекомендовані матеріали:

Коментувати