Політика

У Москві узгодили проведення опозиційної акції

Мерія Москви погодила Марш миру 21 вересня проти агресії Росії в Україні. Про це УНІАН повідомив російський опозиціонер Борис Нємцов.

 «Мерія Москви погодила Марш миру 21 вересня. Збір на Пушкінській о 16:00. Початок руху по бульварах до проспекту Сахарова о 17:00. Головне гасло – досить брехати і воювати. Зараз на сході України крихке перемир’я. Крихке воно тому, що, за великим рахунком, не влаштовує ні Путіна, ні Порошенка. Путін замість "Новоросії" від Луганська і Донецька до Одеси отримає жалюгідну частину Донецької та Луганської областей. А Порошенко не може змиритися з фактичним розчленуванням сходу України. Так що наша масова участь у Марші – це примус до миру», – сказав Нємцов.

 Він підкреслив, що на війні на сході України загинули 3 тис. росіян і українців, у тому числі російські солдати з 76-ї, 98-ї дивізій ВДВ, 31-ї бригади ВДВ, 17-ї, 18-ї, 19-ї і 9-ї мотострілкових бригад. «І скільки б офіційна влада не брехала, що наших солдат там не було, могили і похоронки від матерів і дружин не приховаєш», – підкреслив Нємцов.

 Він повідомив, що Марш миру – загальногромадянський, і вперше за довгі місяці об’єднав всю демократичну опозицію. «У ньому візьмуть участь РПР – Парнас, «Солідарність», «Яблуко», Партія прогресу Навального, «Партія 5 грудня» і «Демвибор», – сказав Нємцов.

 «Цей Марш – проти ненависті і фашизації Росії, за мир не тільки з Україною, але і всередині Росії. Перекошене ненавистю і брехнею обличчя самі знаєте кого, дорого обходиться російському народові. Коли кругом вороги, до народу немає діла. На тлі війни, під шумок скорочують витрати на охорону здоров’я і виганяють з роботи лікарів. І так по всій країні», – заявив Нємцов.

 Джерело: УНІАН

Читайте також:

Коментувати