Економіка

У Києві запропонували відкласти початок опалювального сезону

"Київенерго" пропонує владі столиці розглянути варіант перенесення початку опалювального сезону з 15 жовтня на 1 листопада, якщо дозволять погодні умови. Як передає кореспондент УНІАН, про це сказав на брифінгу генеральний директор ПАТ "Київенерго" Олександр Фоменко.

 За його словами, створений міською владою антикризовий штаб розглядає багато варіантів зниження споживання енергоресурсів, і один з них – перенесення початку опалювального сезону. Фоменко відзначив, що такий варіант можливий, якщо не буде похолодання в цей період.

 "З 1 листопада – це один з варіантів початку опалювального сезону. Але все залежить від температурного режиму, тобто яка буде погода. Якщо буде холодно, зрозуміло, що ніякого перенесення опалювального сезону не буде. Але якщо дійсно тепло, то це дозволить нам перенести початок опалювального періоду", – сказав Фоменко.

 Він запевнив, що під час опалювального сезону компанія обов’язково буде витримувати температурні графіки подачі тепла в будинки, заклади та установи, відповідно до температури на вулиці. Про зниження температури в приміщеннях до 15-16 градусів, запевнив Фоменко, не йдеться.

 Джерело: УНІАН

Читайте також:

Коментувати