Ситуація на Південному Сході України

Тимчук: “Противник продовжує грубо порушувати режим перемир’я”

Ситуація на сході України продовжує залишатися складною. Як і колись, незважаючи на введення режиму припинення вогню, російсько-терористичні війська продовжують обстрілювати позиції українських сил антитерористичної операції. Інформацію про це наводить координатор групи « нформаційний опір» Дмитро Тимчук. За його словами, за минулу ніч терористи за підтримки російських військ неодноразово порушили режим припинення вогню.

Читайте також:  Гримчак різко прокоментував видачу паспортів РФ жителями ОРДЛО

«За минулу ніч противник три рази наносив удари по позиціях українських силовиків в районі донецького аеропорту. Російсько – терористичні війська вели обстріли українських військових в районі аеропорту з мінометів. У районі населеного пункту Верхня Кринка сили антитерористичної операції були обстріляні з установок «Град». В цьому випадку обстріл проводився з боку Харцизька», – свідчить повідомлення Дмитра Тимчука, опубліковане в соціальній мережі.

Читайте також:  Курт Волкер назвав провокацією паспортизацію Донбасу Кремлем

Крім цього він додав, що з мінометів противник завдав удар по блокопсту українців в Малоорлівці, а в районі Красногорівки опорний пункт українських силовиків піддався обстрілу з ствольної артилерії.

Читайте також:

Коментувати