Політика

Шотландія обіцяє підтримати антиросійські санкції

Прем’єр – міністр Шотландії Алекс Салмонд на прес – конференції заявив, що Шотландія виступає проти політики Росії в Україні і готова в разі незалежності підтримати європейські санкції проти Москви.

Нагадаємо, референдум про незалежність Шотландії від Великобританії відбудеться 18 вересня, і якщо більша частина населення проголосує за вихід зі складу Сполученого Королівства, то Шотландія вже 24 березня 2016 буде оголошена незалежною.

Читайте також:  Грузинська прокуратура направила Україні правове звернення про екстрадицію Саакашвілі

31 липня Рада Євросоюзу затвердила секторальні санкції проти Росії, які обмежують експорт обладнання для нафтової промисловості. Крім того, була введена заборона деяким російським банкам, які контролюються державою, продавати акції або облігації в Європі.

Як очікується, наступне розширення антиросійських секторальних санкцій станеться в п’ятницю, 12 вересня. Ряд країн Заходу, серед яких всі держави – ​​члени ЄС, США і ще низка країн з березня 2014 поетапно вводять санкції проти Росії. Спочатку вони були пов’язані з входженням Криму до складу Російської Федерації, однак, пізніше були розширені через конфлікт на сході України.

Читайте також:  Адвокат екс-президента України Януковича Віталій Мешечек подав клопотання про самовідвід

Загрузка...

Рекомендовані матеріали:

Коментувати