Політика

Вовк: “Донбас може охопити гуманітарна катастрофа”

Унаслідок тривалих конфліктів на сході України весь регіон живе в умовах антисанітарії. На сьогоднішній день на Донбасі велика кількість похованих тіл, неприбраного сміття, а також у містах на сході України відсутня вода і світло. З такою заявою в ефірі телеканалу ICTV виступив керівник головного слідчого управління Служби безпеки України Василь Вовк (на фото).

Читайте також:  "Бажаю йому мудрості: Парубій привітав Зеленського з перемогою

«Гуманітарна катастрофа на сході України – це сильно сказано. Крім проблем з відсутністю води, світла, крім проблеми з великою кількістю похованих тіл, там не вивозять сміття. Крім усього цього там взагалі немає зв’язку. Приміром, в Луганську працює польова пошта – один раз в день представник переговорної групи виїжджає в поле і робить необхідні дзвінки», – прокоментував ситуацію Василь Вовк.

Читайте також:  У Кремлі відповіли Зеленському на обіцянку вимагати у РФ компенсацію за Крим і Донбас

Крім цього, представник Служби безпеки України додав, що на сьогоднішній день дуже важливо надати сходу України гуманітарну допомогу.

«Там склалася дуже складна ситуація. Гуманітарна допомога полягає не тільки в ввезенні продуктів харчування та майна на схід України, також вона полягає у вивозі того, що може викликати гуманітарну катастрофу», – додав він.

Читайте також:  І у мене є питання чому корупціонери не сидять, - Порошенко

 

Читайте також:

Коментувати