Новини світу

“Турботливі” росіяни відправили біженців зі сходу України на Камчатку

Біженці з сходу України, які шукали для себе і своїх близьких мирного неба над головою, вже почали освоюватися в нових будинках. Як повідомляють російські засоби масової інформації, перша група біженців зі сходу України вже прибула на Камчатку. Всього у віддалений район Російської Федерації прибуло 270 біженців.

Інформацію про це також підтвердили і в прес – службі крайового уряду.

«Літаком «Оренбурзьких авіаліній» за маршрутом Сімферополь – Чита – Петропавловськ – Камчатський прибуло 270 біженців з України, з них 86 дітей. В основному, прибулі люди це жителі Донецької та Луганської областей», – прокоментували ситуацію в прес – службі крайового уряду.

Читайте також:  Лукашенко впевнений, що у Білорусі залишаться "теплі відносини" з Україною

Нових тимчасових мешканців міста зустрічали представники уряду Камчатського краю і федеральних структур, а також медичні працівники, волонтери та представники МНС.

«Для українських громадян були визначені пункти тимчасового розміщення. Нами була поставлена ​​задача якнайшвидше адаптувати прибулих людей до нормального життя. Ми повинні забезпечити цих людей одягом, а також предметами першої необхідності. Крім цього, дуже важливо надати допомогу українським біженцям у працевлаштуванні», – прокоментував ситуацію з біженцями заступник голови уряду Камчатського краю Валерій Карпенко.

Читайте також:  Лукашенко впевнений, що у Білорусі залишаться "теплі відносини" з Україною

Місцевий чиновник також пообіцяв, що керівництво краю буде активно надавати допомогу новим жителям.

Як повідомляють російські засоби масової інформації, влада міста до нових сусідів підготувалися заздалегідь, і в даний момент біженці з України вже мають пропозиції від роботодавців, які разом з місцем для роботи згодні надати житло.

Читайте також:  Лукашенко впевнений, що у Білорусі залишаться "теплі відносини" з Україною

Раніше «путінська маріонетка» Аксьонов повідомляв, що 21 серпня українців зі сходу України чекає «велике переселення». До слова, першу тисячу українських біженців відправили в Сибір.

 

Читайте також:

Коментувати