Ситуація на Південному Сході України

Українські військові продовжують звільняти населені пункти на Донбасі

  Від бойовиків звільнений населений пункт Чорнухине, повідомляє прес-центр АТО на своїй сторінці в Facebook.

 Також наголошується, що сили АТО увійшли і утримують населений пункт Хрящувате. Проводяться активні бойові дії в районі населених пунктів Станично – Луганський, Ясинувата, Жданівка, Нижня Кринка. Триває блокування Іловайська.

 "Закінчена зачистка населених пунктів Мала Іванівка та Андріановка. Повністю заблоковано Горлівку. Завершується ізоляція населеного пункту Алчевськ. Російські найманці панічно намагаються покинути ці міста", – сказано в повідомленні.

 Сьогодні вночі були обстріляні позиції сил АТО в районі населеного пункту Новокатеринівка.

 "Обстріл відбувався ймовірно з установок 9П 140 "Ураган". Подібна потужна зброя була застосована вперше. Терористи і далі намагаються максимально знищити інфраструктуру Донецької та Луганської областей. Вони мінують дороги, водогони, соціальні установи тощо. А міста Донецьк і Луганськ сьогодні знаходиться на порозі не тільки гуманітарної, а й екологічної катастрофи, яка штучно створюється терористами", – додали в АТО.

 Крім того, "продовжилися обстріли позицій і блокпостів сил АТО в районі кургану Саур – Могила. С мінометів і установок БМ 21 "Град" двічі був обстріляний аеродром Луганськ".

 Джерело: Інтерфакс -Україна

Читайте також:

Коментувати