Політика

“Правий сектор” висунув ультиматум Порошенкові

 "Правий сектор" заявив про намір відправитися маршем на Київ, якщо президент України Петро Порошенко в протягом двох діб не проведе чистку в рядах міліції. Відповідну заяву опубліковано на сайті організації, передає УНН.

 "На сьогоднішній день поряд з відкритою агресією Росії активізувалася внутрішня контрреволюція. Її авангардом є реваншистські сили МВС, в тому числі на високих посадах. Очолює бандитсько-міліцейське угруповання сепаратистський поплічник і московський ставленик генерал Євдокимов. Саме він і його прихвосні роблять все можливе, щоб знищити завоювання нашої революції і прокласти шлях для сепаратистських і терористичних угруповань на Київ", – йдеться в заяві.

Читайте також:  Україна почала трирічне членство в Раді ООН з прав людини, - Порошенко

 За словами представників організації, "починаючи від знищення нашого побратима Олександра Музичка і до останніх подій в Стрию, Дніпропетровську, Києві та інших містах, йде методична гра на руку сепаратистам і московським окупантам з боку міліції. Здаючи Крим, Донецьк і Луганськ, тисячами переходячи на сторону ворога, в той же час отримуючи зарплату від держави, міліцейські тилові щурі борються з учасниками бойових дій по всій Україні".

Читайте також:  У США розповіли про необхідність створення нової малопотужної ядерної зброї

 "У зв’язку з цим, ми звертаємося до президента України Петру Порошенка із закликом негайно навести порядок в МВС, звільнивши одіозних представників антиукраїнських сил з посад в МВС і почати розслідування їх злочинної діяльності", – йдеться в заяві.

 "Також вимагаємо звільнення всіх затриманих, закриття всіх кримінальних розглядів проти бійців добровольчого українського корпусу "Правий Сектор" та інших добровольчих підрозділів і повернення всієї незаконно вилученої зброї і транспорту в зону бойових дій", – додали в організації.

Читайте також:  Суд визнав законним продовження арешту Сущенко до 30 березня

 "У разі невиконання наших вимог протягом 48 годин, ми будемо змушені зняти всі наші підрозділи по лінії фронту, оголосити загальну мобілізацію резервних батальйонів і почати похід на Київ з метою проведення "швидких реформ" в МВС. Похідні колони "Правого Сектора" йтимуть в повному спорядженні", – заявили радикали.

 Також в "Правому секторі" звернулися до інших добровольчих підрозділів і частин Збройних сил України, а також активістів Євромайдану з проханням підтримки.

 Джерело: УНН

Загрузка...

Рекомендовані матеріали:

Коментувати