Новини світу

Іноземним журналістам продемонстрували вміст російського «гуманітарного конвою»

 Як повідомляється, російський «гуманітарний конвой» зупинився в полі в 20 кілометрах від російського міста Донецьк. Про це написав на своїй сторінці в Twitter кореспондент російської служби BBC Юрій Маловерьян.

 У той же час, заступник голови московського бюро видання Financial Times Кортні Уївер розповіла, що їм вдалося провести цілу годину в таборі, де зупинилися вантажівки. За її словами, там були встановлені намети і душові для водіїв.

 На своїй сторінці в Twitter, посилаючись на слова водіїв, вона сказала, що ті очікують подальших розпоряджень, зокрема щодо того, куди і до якої ділянки кордону відправлятися. При цьому вона звернула увагу на те, що водії кажуть, що є волонтерами, проте один з них сказав, що багато з них насправді – ветерани армії.

 Примітно, що водії також допустили журналістів до вантажівок, дозволивши їм відкрити будь-яку на їх розсуд. В одній із вантажівок виявилися мішки з гречкою. У ще одній вантажівці журналісти виявили ящики зі спальними мішками.

 Як зазначила Кортні Уївер, схоже на те, що водії раді дозволити журналістам побачити, що знаходиться всередині вантажівок.

 У той же час, вона підтвердила, що більшість вантажівок є російськими військовими вантажівками, перефарбованими в зелений колір.

 Слід зауважити, що репортер NY Times Ендрю Рот написав через деякий час у себе в Twitter, що на територію табору прибули активісти Червоного Хреста, проте поки що вони не спілкуються з журналістами.

Читайте також:

Коментувати