Економіка

Білорусь готова замінити в РФ європейські продукти своїми

Поки Росія думає, як гідно «відповісти» Євросоюзу за прийняті щодо неї санкції, Білорусь вирішила скористатися ситуацією і заявила, що готова допомогти РФ своїм продовольством. Так, перший заступник міністра сільського господарства і продовольства Білорусі Леонід Маринич заявив, що Білорусь може замінити європейські сири, м’ясо та незбиране молоко аналогічною продукцією білоруського виробництва.

Читайте також:  Зростання зарплат, пенсій: Володимир Гройсман про бюджет 2020 року

«Для нас це клондайк. Ми готові замінити західні країни за багатьма позиціями в частині продовольства», – цитує Леоніда Маринича РІА «Новости».

За його словами, Білорусь розраховує збільшити постачання до Росії сирів різної твердості і різних термінів дозрівання. А замість м’яса і цільного молока, що поставляються з Фінляндії, забезпечити росіян білоруськими продуктами. Крім того, білоруські аграрії готові допомогти «братам – росіянам», замінивши голландську картоплю та польські яблука.

Читайте також:  Військовий парад – це вираження шани і поваги до нашого військового, а додаткове фінансування війська ми також забезпечимо, - Володимир Гройсман

Читайте також:

Коментувати