Ситуація на Південному Сході України

Бійці батальйону “Донбас” їздять “в гості” до бойовиків “Призрака”

Бійцям батальйону «Донбас» вдалося захопити на базі, де розташовувалися бойовики з батальйону «Призрак», повний список членів цього батальйону з їх адресами та номерами телефону. В даний момент українські бійці їздять по їх адресах для того, щоб провести «роз’яснювальну роботу».

Таку заяву сьогодні, 5 серпня, зробив командир батальйону «Донбас» Семен Семенченко, слова якого наводить кореспондент «Укрінформу».

Читайте також:  Ірина Геращенко обурена заявою АП про найманців на Донбасі

«На базі жило близько 400-500 терористів. Коли вони кинулися втікати, то за собою залишили майже повний список своїх членів. У цьому списку були вказані домашні адреси і ролі терористів. Говорилося про те, хто ким був – снайпер, та інше. Також ми виявили велику кількість паспортів, серед яких російські і азербайджанські», – прокоментував ситуацію Семен Семенченко. Відзначимо, що база терористів перебувала на території Лисичанського скляного заводу.

Читайте також:  Почати "з чистого аркуша": Кучма зробив заяву стосовно пропозиції Кремля помиритися з Україною

Крім цього комбат додав, що велику частину сепаратистського батальйону «Призрак» складали місцеві жителі. За словами Семенченка, візити до членів батальйону наносять «без використання насильства».

Читайте також:

Коментувати