Ситуація на Південному Сході України

Сили АТО звільняють Сніжне та Первомайськ – Шкіряк

Як повідомив радник міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк, Збройні сили України і Нацгвардія вже звільнили населені пункти Дебальцеве та Саур Могилу, які відіграють важливу стратегічну роль. Крім того, сили АТО увійшли в Шахтарськ, Торез і Лутугине. Також йдуть бої за визволення Сніжного та Первомайська.

Читайте також:  Невиконання мінських угод: Володимир Путін заперечує відповідальність Росії

За його словами, до всього іншого силам АТО вдалося взяти в кільце Горлівку, і зараз силовики готуються до звільнення міста від терористів.

 Водночас, Зорян Шкіряк звернув увагу на те, що бойовики продовжують вбивати мирних громадян, використовуючи важку артилерію і стрілецьку зброю. Зокрема, він розповів про те, що терористи цілеспрямовано обстрілюють житлові квартали в окупованих ними містах і розстрілюють з автоматів людей, розраховуючи тим самим перекласти відповідальність за це на українську армію.

Читайте також:  Руслан Хомчак заявив, що ЗСУ знаходяться у бойовій готовності

 «На жаль, від рук російських терористів щодня гинуть невинні люди. Втім, жоден кривавий вбивця не уникне покарання. Наступ сил АТО триває – терористи будуть знищені!», – заявив Зорян Шкіряк.

Читайте також:

Коментувати