Політика

«Білий дім повинен сформувати всесвітню коаліцію на підтримку України», – Порошенко

На Заході повинні почати більше думати про те, що сталося в Україні. Сполучені Штати повинні узяти на себе ініціативу в цьому питанні. Таку думку висловив президент України Петро Порошенко у статті для агентства The Washington Post.

У співпраці з Європейським союзом офіційний Вашингтон в змозі сформувати всесвітню коаліцію держав для підтримки України. Така коаліція послужить для того, щоб бойовики не зуміли завдати нового удару.

«Дуже важливо, щоб Сполучені Штати Америки ввели жорсткіші санкції у відповідь на агресію Російської Федерації в моїй країні», – заявив Петро Порошенко.

Як підкреслив глава держави, керівництво США має розглянути питання з введенням санкцій, які ще жорсткіше і ширше торкнуться російськоъ економіки. Євросоюз повинен наслідувати приклад Вашингтона, самостійно ввівши галузеві санкції.

«На додаток до широких санкцій, сьогодні Україна потребує постачання допомоги, яка допоможе мінімізувати конфлікт, патрулюючи наші кордони», – міркує президент.

На думку Порошенка, на сьогоднішній день Україна може використовувати допомогу і лідерство США в зусиллях щодо обмеження корупції. Допомогу США можна направити на відродження фінансових інститутів, реформування енергетичної політики і лібералізацію сільськогосподарського сектора.

Після цього Петро Порошенко висловив упевненість, що постачання блакитного палива з США зменшили б енергетичну залежність України від Москви.

«Зараз настав такий час, щоб все міжнародне співтовариство стояло з Україною. Щоб зупинити РФ, світова спільнота повинна діяти спільно», – підсумував президент.

Раніше повідомлялося, що США збираються ввести нові санкції проти Росії вже наступного тижня.

Читайте також: